KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Gravyrer 8146533

nr 814 6533

Gravyrer

3 st, Frankrike, motivets mått: 27x40 (fuktskador)

Utrop:

500 kr

Såld:

500 kr

måndag 18 mars 2013
kl 20:20:41